Previous
Next
Previous
Next

Ponad 50 % frekwencji w Jodłowej i Pilźnie.

Tegoroczna kampania miała i takie oblicze. Zerwane bannery wyborcze.
Tegoroczna kampania miała i takie oblicze. Zerwane bannery wyborcze.
Ponad 50 % uprawnionych do głosowania wyborców poszło do urn w gminie Jodłowa i Pilzno. Podobna sytuacja ma miejsce w pozostałych gminach powiatu dębickiego. W samej Dębicy frekwencja również przekroczyła 50 %. Obecnie trwa liczenie głosów w komisjach wyborczych.

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.