Previous
Next
Previous
Next

Aleksandra Jaskot w finale konkursu

Aleksandra Jaskot 2Dębicka reprezentacja wzięła udział w eliminacjach rejonowych konkursu Literatura i Dzieci „Czasem słońce, czasem deszcz”, które odbyły się 25 listopada br. w Centrum Kultury w Ropczycach. Aleksandra Jaskot zwyciężyła w kategorii recytacji klas 0-III i otrzymała nominację do finału konkursu.
 
W reprezentacji recytatorów znalazły się także Lena Czuchra i Mateusz Migoń. Uczestników przygotowała Dominika Migoń, która prowadzi Dziecięcy Teatr „Fantazja” oraz zajęcia recytatorskie w Domu Kultury „Śnieżka”. W kategorii piosenek wystąpiły Zuzanna Grecka i Julia Markiewicz, które przygotowała Izabela Piekarczyk, prowadząca Studio Piosenki przy Miejskim Ośrodku Kultury.
 
Gratulujemy Oli i trzymamy kciuki za finał, który odbędzie się 4 grudnia br. w Wojewódzkim Domu Kultury w Rzeszowie.

fot. Anna Kulpińska
 

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.