Previous
Next

Frekwencja w Dębicy nie przekroczy 50 %

 

Dębiczanie są zmęczeni polityką - ponad połowa mieszkańców miasta nie poszła do urn wyborczych
Dębiczanie są zmęczeni polityką – ponad połowa mieszkańców miasta nie poszła do urn wyborczych

Ludzie chyba są już zmęczeni polityką. Według naszych informacji frekwencja w Dębicy nie przekroczyła dziś 50 %. Pierwsza od wielu dni chłodniejsza niedziela nie zachęcała do pójścia do lokali wyborczych. Cztery lata temu do urn wyborczych poszło nieco ponad 14 000 mieszkańców Dębicy, przy ponad 38 000 uprawnionych do głosowania. W tych wyborach sytuacja będzie zbliżona. Według naszych informacji ponad połowa mieszkańców miasta nie wzięła udziału w wyborach na burmistrza.

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.