Previous
Next
Previous
Next

Marek Rączka. Krzysztof Czerwiec trochę pośpieszył z deklaracją, że jeśli wygram on zostanie moim zastępcą.

raczkaWczoraj opublikowaliśmy informację z której wynikało, że Krzysztof Czerwiec ma umowę z Markiem Rączką, że w razie zwycięstwa Rączki Czerwiec zostanie jego zastępcą – Krzysztof Czerwiec trochę pośpieszył z taką informacją – dementuje te słowa Marek Rączka. Nie mamy takiej umowy.
Informację o tym, że takie porozumienie jest uzyskaliśmy od Krzysztof Czerwca, który w wczorajszej rozmowie telefonicznej przyznał istnieje takiej umowy pomiędzy nim a Markiem Rączką. Marek Rączka nadesłał do naszej redakcji następująca wiadomość: „W nawiązaniu do informacji zamieszczonej na portalu „Ziemiadebicka.pl” w dniu 24.11.2014 pt:Zarząd komitetu gminnego PiS popiera Marka Rączkę na wójta gminy Żyraków, uprzejmie proszę o zamieszczenie sprostowania stwierdzenia podanego w tej informacji ” – Tak to prawda, mamy taką umowę z Markiem Rączką – przyznaje Krzysztof Czerwiec. W razie zwycięstwa pana Rączki obejmę stanowisko jego zastępcy.” Informuję że na dzień dzisiejszy nie zawierałem z nikim żadnych umów dotyczących ewentualnego powierzenia funkcji zastępcy wójta w przypadku mojego zwycięstwa w II turze wyborów na wójta Gminy Żyraków.
Z poważaniem
Marek Rączka

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.