Previous
Next
Previous
Next

Niepewny los Tadeusza Łoś Kamińskiego. PiS traci władze w powiecie.

losNie do końca pewny jest los Tadeusza Łoś Kamińskiego. Wczoraj napisaliśmy, że ma on pewny mandat, ale po dokładnym podliczeniu głosów PiS może dostać tylko trzy mandaty. Tymczasem może okazać się, że ma on w Dębicy dopiero piąty wynik.
Na pewno mandat do Rady Powiatu zdobył Władysław Bielawa i Anna Mazur. Jeśli nic się nie zmieni po podliczeniu wszystkich głosów pewny mandatu może być Piotr Chęciek ale tuż za nim jest dotychczasowa radna Monika Rojek Kałek. Dopiero za nimi plasuje się Tadeusz Łoś Kamiński. PiS musiałoby dostać z miasta aż pięć mandatów aby wszedł on do Rady Powiatu. Ostateczne wyniki znane będą dopiero po podliczeniu wszystkich głosów ze wszystkich komisji i uruchomieniu wciąż niesprawnego systemu komputerowego. A na dzień dzisiejszy wciąż nie wiadomo kiedy zacznie on poprawnie działać.

Podziel się z innymi

Shares

Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.