Previous
Next
Previous
Next

PiS wygrywa wybory samorządowe na Podkarapaciu

Władysław Ortyl prawdopodobnie znów będzie radnym w Sejmiku Wojewódzkim
Władysław Ortyl prawdopodobnie znów będzie radnym w Sejmiku Wojewódzkim
Jak podaje TVP PiS wygrywa wybory na Podkarpaciu, swoim tradycyjnym regionie. Kilka minut temu zamknięto lokale wyborcze między innymi też w regionie dębickim i obecnie trwa liczenie głosów. W samej Dębicy frekwencja, według naszych informacji przekroczyła 50 %. W okolicach 50 % utrzymywała się w gminach powiatu dębickiego – tu trwa właśnie liczenie głosów i wciągu najbliższych godzin poznamy tych, którym zaufaliśmy.

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.