Previous
Next
Previous
Next
Previous
Next

Poseł Jan Warzecha i Mariusz Trojan pogratulowali Mariuszowi Szewczykowi wyniku

Jeśli II tury w wyborach na burmistrza Dębicy nie wygra Mariusz Trojan klęska PiS w Dębicy będzie druzgocąca
Poseł Jan Warzecha i Mariusz Trojan pogratulowali Mariuszowi Szewczykowi zwycięstwa

Do Mariusza Szewczyka z gratulacjami zadzwonił poseł Jan Warzecha i Mariusz Trojan, jego kontrkandydat. Obaj politycy pogratulowali zwycięstwa Mariuszowi Szewczykowi, który zwyciężył w II turze wyborów na burmistrza Dębicy.

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.