Previous
Next
Previous
Next

Spotkanie wyborcze kandydatów PiS w Grabinach i Czarnej

26Weekend w gminie Czarna upłynął pod znakiem spotkań przedwyborczych z mieszkańcami. Podczas nich kandydatka na wójta oraz kandydaci do rady gminy i powiatu prezentowali swoje propozycje programowe i odpowiadali na pytania mieszkańców.
Podczas spotkania w Grabinach poseł Jan Warzecha udzielił poparcia kandydatom startującym z list Komitetu Wyborczego PiS oraz motywował ich do aktywnego i uczciwego zaangażowania się w zbliżającą się ku końcowi kampanię wyborczą. Obszernie swój program wyborczy przedstawiła kandydatka na wójta gminy Czarna – pani Marta Pyzińska.
Poseł zaakcentował także wagę wyborów samorządowych, szczególnie do Sejmiku Wojewódzkiego. Podkreślił, że to od naszych przedstawicieli – radnych sejmiku w dużej mierze będzie zależał racjonalny i korzystny dla naszego powiatu podział środków unijnych w perspektywie finansowej 2014-2020.
Przy tej okazji poseł przedstawił przybyłym na spotkanie mieszkańcom kandydatkę do Sejmiku z naszego okręgu – Annę Kantor-Kilian.

źródło: strona internetowa Posła Jana Warzechy

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.