Previous
Next
Previous
Next

Ziemia Dębicka – trochę się pochwalimy

statystkiOd 17 do 24 listopada nasz portal odnotował ponad 76 000 odsłon (dane wg. Google Analytics). Rekordową liczbę ponad 28 000 odsłon zanotowaliśmy  w poniedziałek 17 listopada, dzień po wyborach samorządowych. Jako pierwsi podaliśmy wynik pierwszej tury zmagań o fotel burmistrza i jako pierwsi podaliśmy nazwisko pierwszego radnego dębickiej Rady Miasta Pawła Ochaba jeszcze w wyborczą niedzielę około godziny 22.00. Miło nam poinformować, że kilka tysięcy ludzi w regionie Dębickim swój dzień rozpoczyna od wizyty na naszym portalu. Tylko wczoraj zanotowaliśmy 6280 odsłon. Większość odwiedzających nasz portal to mężczyźni prawie 55 %, 45 % to kobiety. Najwięcej mamy Czytelników w grupie 18-34 lata – ponad 50 %.  Dziękujemy za zaufanie!

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.