Previous slide
Next slide
Previous slide
Next slide

Dni Otwarte Środowiskowym Dom Samopomocy w Brzostku

W dniu 3 grudnia 2014 roku uczestnicy Środowiskowego Domu Samopomocy w Brzostku wzięli udział w wycieczce zorganizowanej z okazji dnia Świętego Mikołaja. Jak co roku w planie wycieczki było kino „Zorza”, gdzie obejrzeliśmy film pt. „Czarownica”. Dodatkową atrakcją mikołajkowej niespodzianki było zwiedzanie Portu Lotniczego Rzeszów – Jasionka. Dla podopiecznych było to duże przeżycie, gdyż po raz pierwszy znaleźli się na płycie lotniska, zobaczyli startujący i lądujący samolot.  Każda z osób miała możliwość przejść przez odprawę obowiązującą pasażerów. Widok lotniska zrobił na uczestnikach ogromne wrażenie, a przede wszystkim pokaz nowoczesnych wozów strażackich, potężnych i doskonale wyposażonych ,  jakich gdzie indziej zobaczyć nie można. Mamy nadzieję, że jeszcze kiedyś tam wrócimy. Na zakończenie zjedliśmy wspólny obiad i autokarem wróciliśmy do domów. Nie był to jednak koniec atrakcji.

W dniu 5 grudnia 2014 roku kierownik Środowiskowego Domu Samopomocy wręczył uczestnikom paczki od Świętego Mikołaja, w których znajdowały się słodycze, kawa, owoce. Podopieczni byli bardzo zaskoczeni, a jednocześnie szczęśliwi, że oprócz obiecanej wycieczki, otrzymali dodatkowe prezenty. Grudzień to niejednokrotnie najlepszy czas w naszym domu, oprócz atrakcji mikołajkowych na uczestników czekają przygotowania do Dni Otwartych, wspólnej Wigilii, która co roku jest już tradycją Środowiskowego Domu Samopomocy.  

Zapraszamy na Dni Otwarte organizowane już po raz trzeci przez Środowiskowy Dom Samopomocy w Brzostku w dniu 16 grudnia 2014 roku w godzinach od 8.00 – 15.00.

źródło: Urząd Gminy w Brzostku

Podziel się z innymi

Shares
Previous slide
Next slide

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.