Previous
Next
Previous
Next

Dziś poznamy nowego wiceburmistrza Dębicy.

S0922130Za nieco ponad godzinę poznamy nazwisko nowego wiceburmistrza Dębicy. Mariusz Szewczyk ogłosi to na specjalnej konferencji prasowej, która będzie miała miejsce o godzinie 10.00 w Urzędzie Miejskim.  Z nieoficjalnych informacji wynika, że będzie to jeden z kontrkandydatów Szewczyka, który poparł go w II turze wyborów. O tym  kto będzie dowiecie się Państwo z naszego portalu.

Podziel się z innymi

Shares

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.