Previous
Next
Previous
Next
Previous
Next

Komunikat o odwołaniu ks. Ogorzelca

Lakoniczny komunikat o odwołaniu ks. Mariusza Ogorzelca widnieje na stronie internetowej parafii Matki Boskiej Anielskiej. Jego treść poniżej.
10414653_1498849433710860_5510478365560551890_n” Z dniem dzisiejszym /30.11/ ks. mgr Mariusz Ogorzelec kończy pracę duszpasterską i katechetyczną w naszej parafii. Decyzją Ks. Biskupa zostały mu obecnie wyznaczone inne zadania. Ks. Mariuszowi dziękujemy za pracę w naszej parafii oraz w miejscowym szpitalu. W modlitwie zawierzmy go przez wstawiennictwo patronki parafii, Matki Bożej Anielskiej, Bożej Opatrzności.”
Oryginał informacji znajduje się pod tym linkiem
http://www.parmba-debica.tarnow.opoka.org.pl/nowa/ogloszenia-parafialne/i-niedziela-adwentu-30-11-2014-r/dodano:04-12-2014r.#more-7189

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.