Previous
Next
Previous
Next

Marsz w Obronie Demokracji i Wolności Mediów

MCH_7914Prawo i Sprawiedliwość powiatu dębickiego serdecznie zaprasza do wzięcia udziału w Marszu w Obronie Demokracji i Wolności Mediów, który przejdzie w sobotę 13 grudnia ulicami Warszawy. Jest on realizacją obywatelskiego prawa do demonstrowania.
Podobne marsze odbywają się od 4 lat właśnie 13 grudnia. Tegoroczny ma jednak szczególny kontekst. Dotychczasowe marsze miały przypominać ideę solidarności. Jest to przesłanie, które trwa i które będzie podnoszone w kolejnych latach, ale w tym roku marsz będzie miał także charakter obywatelskiego sprzeciwu wobec tego wszystkiego, co stało się z wyborami samorządowymi.
Dwa główne hasła marszu 13 grudnia to obrona dziennikarzy przed ograniczaniem w czasie wykonywania obowiązków (dziennikarze zatrzymani w siedzibie PKW) oraz sprzeciw wobec fałszowania wyborów.
Szczególne zaproszenie na marsz skierował do samorządowców Jarosław Kaczyński. Jest ono wynikiem przeświadczenia, że ludzie, którzy kandydowali, są sprawą wyborów najbardziej zainteresowani. W marszu wezmą udział także przedstawiciele innych środowisk – ludzie, którym bliskie są idee demokracji, solidarności, wolności słowa i wyborów.
Zarząd PiS Powiatu Dębickiego serdecznie zaprasza do dołączenia się do reprezentacji powiatu dębickiego.
Dla chętnych na wzięcie udziału w marszu organizowany jest wyjazd z Dębicy autokarem w sobotę 13 grudnia
spod Dworca PKP (w Dębicy) ok. godz. 6:00 rano.
Więcej informacji oraz zapisy w Biurze Poselskim posła Jana Warzechy ( Dębica, ul. Kolejowa 28).

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.