Previous
Next
Previous
Next
Previous
Next

O księdzu Mariuszu Ogorzelcu w Gazecie Wrocławskiej

547e24f424f62_k2Decyzja o odsunięciu księdza Mariusza Ogorzelca z parafii Matki Bożej Anielskiej w Dębicy runęła na mieszkańców niczym grom z jasnego nieba. Tym bardziej że cieszył się tu ogromnym uznaniem, nie tylko jako kapłan, ale i katecheta. Zaskarbił sobie serca głównie dzieci, dla których przygotowywał specjalne msze prowadzone w niekonwencjonalny sposób. Przebierał się na nich np. w strój biedronki, strażaka, raz nawet przyniósł broń, gdy na kazaniu mowa była o zabijaniu.
Czytaj więcej: http://www.gazetawroclawska.pl/artykul/3669720,biskup-odwolal-popularnego-ksiedza-parafianie-staja-za-wikarym-murem,id,t.html

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.