Previous slide
Next slide

Pierwsza sesja nowej Rady Miejskiej w Dębicy


1 grudnia odbyła się pierwsza sesja nowo wybranej Rady Miejskiej w Dębicy. Podczas posiedzenia które rozpoczęło się w sali sesyjnej Urzędu Miejskiego w Dębicy o godzinie 14.00 nowo wybrani radni złożyli ślubowanie. Po uroczystym ślubowaniu, zgodnie z porządkiem obrad pierwszej sesji Rady Miejskiej VII kadencji  nastąpił wybór przewodniczącego Rady Miejskiej i jego dwóch zastępców. W skład komisji skrutacyjnej weszli: Józef Sieradzki (przewodniczący), Anna Grab, Grzegorz Sypel i Mateusz Cebula. W głosowaniu tajnym 19 głosami za przy 2 głosach przeciw przewodniczącym Rady Miejskiej w Dębicy VII kadencji został Szczepan Mroczek, natomiast jego zastępcami Andrzej Bal i Ryszard Pękala.

Podziel się z innymi

Shares
Previous slide
Next slide

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.