Previous slide
Next slide
Previous slide
Next slide

Szewczyk zwyciężył w II turze. Zagłosowało na niego ponad 60 % głosujących.

tVKUvKndae1Sx1eBXNStVMFQa9R2ioIF-s2uHmAXR9QWczorajszy wieczór należał do Mariusza Szewczyka. Zdecydowanie wygrał w II turze wyborów samorządowych i  otrzymał  8771 głosów – 62,23%. Na Mariusza Trojana startującego z PiS zagłosowało 5323 osoby -37,77%.
Dziś 1 grudnia  o godz. 14.00 w sali sesyjnej Urzędu Miejskiego odbędzie się pierwsza sesja nowo wybranej Rady Miejskiej w Dębicy.
Porządek obrad składa się z trzech punktów.
1. Ślubowanie radnych

2. Wybór Przewodniczącego Rady Miejskiej
3. Wybór Zastępców Przewodniczącego Rady Miejskiej

Podziel się z innymi

Shares
Previous slide
Next slide

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.