Previous
Next
Previous
Next
Previous
Next

Ważne 3 punkty

IMG_9146 (1)IV ligowa drużyna UKS Kępa MOSiR Dębica, ostatni raz w tym roku, rozegrała mecz na własnej hali. Przeciwnikami dębickiej drużyny, była ekipa MKS Kolbuszowa. Nieobecność kilku zawodników spowodowana kontuzjami zmusiła trenera Łukasza Nowaka do pełnienia pierwszy raz w tym sezonie funkcji zawodnika.

Ekipa z Dębicy, walczy o wejście do czołowej trójki, która pozwoli grać w barażach o 3 ligę mężczyzn. Pierwszy set, rozpoczął się dość nerwowo. Zepsute zagrywki z jednej i drugiej strony, nierówna szarpana gra, nie pozwoliła żadnej z drużynie na zbudowanie przewagi. W połowie seta, po dwóch błędach ekipy gospodarzy drużyna MKS-u uzyskała niewielką przewagę. Długa zacięta końcówka i akcje punkt za punkt, trzymały w napięciu. Przy odrobinie szczęścia drużyna Kępy zwyciężyła w pierwszym secie 29:27. Drugi set, to typowa siatkarska walka jednak w połowie tej odsłony, to ekipa z Dębicy odskoczyła na kilka punktów i wygrała drugą partię 25:22. W trzecim secie, drużyna UKS Kępy, popisała się kilkoma dobrymi akcjami, przez co uzyskała przewagę 4 punktów i utrzymała ją, aż do 20 punktu. „Jak to  w historii naszej drużyny już bywało, po przekroczeniu magicznej bariery 20 punktu, to drużyna przyjezdnych po dobrych zagrywkach odrobiła stratę i rozegrała się kolejna nerwowa końcówka. Zagrywka Macieja Olszewskiego oraz blok Jana Krasnoida pozwoliły wygrać również trzecią 25:23 i dopisać do ligowej tabeli cenne 3 punkty” – – mówi Piotr Mazur z UKS Kępa MOSiR Dębica.

Wyniki  innych meczów, rozgrywanych na podkarpackich IV ligowych parkietach dobrze ułożyły się dla dębickiej drużyny, która powróciła na 3 miejsce w tabeli.  Ostatni mecz w tym roku, to wyjazd do Rzeszowa gdzie dębiczanie będą gościć na terenie lidera.

UKS Kępa MOSiR Dębica – MKS Kolbuszowa 3:0 (29:27, 25:22, 25:23)

Skład Kępy: Gołąb Paweł, Mosur Jacek, Grzegorzewski Paweł, Olszewski Maciej, Gągała Bartosz, Jadach Rafał, Krzysztof Knaź (Libero) oraz Kozioł Sebastian, Cebula Piotr, Michał Puźniak, Krasnoid Jan, Łukasz Nowak (grający trener)

IMG_9145

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.