Wyniki Eliminacji Gminnych do IX Powiatowego Konkursu Szopek Bożonarodzeniowych,

We wtorek 16 grudnia 2014r. zostały ogłoszone wyniki Eliminacji Gminnych do IX Powiatowego Konkursu Szopek Bożonarodzeniowych, których organizatorem było Centrum Kultury i Bibliotek Gminy Dębica. Konkurs polegał na prezentacji szopek bożonarodzeniowych i miał na celu pobudzenie inwencji twórczej, rozwijanie wrażliwości estetycznej oraz uzdolnień plastycznych dzieci, młodzieży oraz całych rodzin.
Konkurs podzielony został na 4 kategorie: Szkoły Podstawowe, Gimnazja, Osoby Niepełnosprawne oraz Szopki Rodzinne. Prace oceniane były pod względem estetyki wykonania, pomysłowości oraz ciekawych rozwiązań plastycznych i technicznych.
Spośród 90 niepowtarzalnych szopek Komisja Oceniająca w składzie: pan Marcin Ciszek, pani Barbara Wojtunik oraz ks. Albert Adamczyk, wyłoniła następujących zwycięzców:
w Kategorii Szkoła Podstawowa:
I miejsce Jakub Pociask – Szkoła Podstawowa w Stasiówce
II miejsce Zuzanna Czaja – Szkoła Podstawowa w Nagawczynie
III miejsce Filip Polek – Szkoła Podstawowa w Pustkowie-Osiedlu
w Kategorii Gimnazjum:
I miejsce Kinga Ćwik, Natalia Skórska– Gimnazjum w Stobiernej
II miejsce Wiktoria Kosińska – Gimnazjum w Stobiernej
III miejsce Śliwa Gabriela – Gimnazjum w Stasiówce
w Kategorii Osoby Niepełnosprawne:
I miejsce Szczepan Lipa – Zespół Szkół w Pustkowie
II miejsce Łukasz Bielański – Zespół Szkół w Pustkowie
III miejsce Weronika Pytel – Zespół Szkół w Pustkowie
w Kategorii Szopka Rodzinna:
I miejsce Klaudia i Kinga Skóra – Nagawczyna
II miejsce Marcel i Tymon Zatylny – Brzeźnica
III miejsce Sara i Natan Kontrabecki – Zawada
Wszyscy wykonawcy otrzymali pamiątkowe dyplomy oraz upominki.
Zwycięzcom gratulujemy!

żródło: Urząd Gminy w Dębicy

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.