Zarzuty dla czterech chuliganów

1111111111111111Policjanci wydziału prewencji zatrzymali na gorącym uczynku czterech mieszkańców Dębicy. Mężczyźni uszkodzili zaparkowany na ulicy Partyzantów samochód. Grozi im kara pozbawienia wolności do lat 5
Do zdarzenia doszło w sobotę przed godz. 18. Po telefonicznej informacji właściciela pojazdu na miejsce skierowano patrol Policji. Funkcjonariusze zauważyli grupkę osób oddalającą się w kierunku centrum miasta. Legitymowanie ujawniło czterech mieszkańców okolicznych ulic. Poszkodowany właściciel pojazdu marki Land Rover wycenił szkody na kwotę 3 tysięcy złotych. Z jego relacji wynikało że, meżczyźni skakali po samochodzie, kopali i rozbijali szyby betonowymi odłamkami.
Zatrzymanych przewieziono do Komendy Powiatowej Policji w Dębicy w celu przebadania na zawartość alkoholu. Badanie alkomatem wykazało że byli trzeźwi. W sobotę 6 grudnia mężczyznom przedstawione zostały zarzuty dotyczące uszkodzenia mienia. Dwóch 18-latków oraz dwóch 19-latków przyznało się do zarzucanych im czynów. Za popełnione przestępstwo kodeks karny przewiduje karę pozbawienia wolności do lat 5.
Postępowanie prowadzi Komenda Powiatowa Policji w Dębicy.
źródło: Podkarpacka Policja
 

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.