Previous
Next
Previous
Next
Previous
Next

Złote Gody 2014

Szesnaście małżeństw zamieszkałych na terenie Gminy Dębica świętuje w tym roku 50-tą rocznicę zawarcia związku małżeńskiego. Podniosłe obchody z tej okazji odbyły się wspólnie dla wszystkich małżeństw 11 grudnia 2014 w Pustkowie-Osiedlu.
Wręczenia medali Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej oraz drobnych upominków dokonał Wójta Gminy Dębicy Stanisław Rokosz. Do Złotych Jubilatów, którzy nie mogli zjawić się na uroczystości wysłano specjalną delegację, która odwiedziła małżeństwa w ich domach wręczając Medale i upominki, a także składając gratulacje i życzenia.
Jubilaci, którzy otrzymali odznaczenia za „Długoletnie Pożycie Małżeńskie” przyznane przez Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej.
Bąk Władysław i Krystyna, Wójcik Zdzisław i Michalina, Kolebuk Jan i Emilia, Bieniek Augustyn i Wanda, Jabłoński Eugeniusz i Janina, Bełtek Eugeniusz i Maria, Kędzior Józef i Ewa, Biruś Janusz i Janina, Pietrucha Józef i Cecylia, Kalita Jan i Maria, Zięba Alfred i Emilia, Piczak Franciszek i Krystyna, Kowalczyk Józef i Krystyna, Mordyński Fryderyk i Zofia, Pawełek Czesław i Maria, Wróbel Eugeniusz i Teresa
źródło: Urząd Gminy w Dębicy

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.