Previous
Next
Previous
Next

Życzenia dla ks. Mariusza Ogorzelca

547e24f424f62_k2To, że do Dębicy już nie wróci to pewne, ale można go pożegnać. Na profilu FB wszyscy chętni mogą złożyć życzenia dla ks.Mariusza Ogorzelca, które mamy nadzieje przeczyta. Ks.Mariusz nie jest „internetowy”, ale czasem przy pomocy przyjaciół zagląda do „sieci” i może trafi na napisane tam słowa.
„Drodzy Przyjaciele,
Dziś  jest Wigilia, chyba jedna z cięższych jakie przeżywa ks. Mariusz. Jest spora szansa, że odwiedza on ten profil, chociaż nie jest „facebookowy”, ale wie, że on istnieje. Napiszcie mu, jeśli taka wasza wola, swoje życzenia. Niech  to będzie podziękowanie Dębicy dla Niego za to co zrobił i co znaczył w życiu tylu ludzi. Chyba wart jest tego.” – to treść wczorajszego wpisu na FB. Do dziś życzenia dla ks.Mariusza wpisało kilka osób.
https://www.facebook.com/pages/W-obronie-ks-Mariusza-Ogorzelca/1498838113711992?ref=hl
 
Drodzy Przyjaciele,
Dziś jest Wigilia, chyba jedna z cięższych jakie przeżywa ks. Mariusz. Jest spora szansa, że odwiedza on ten profil, chociaż nie jest „facebookowy”, ale wie, że on istnieje. Napiszcie mu, jeśli taka wasza wola, swoje życzenia. Niech to będzie podziękowanie Dębicy dla Niego za to co zrobił i co znaczył w życiu tylu ludzi. Chyba wart jest tego.

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.