Previous
Next
Previous
Next
Previous
Next

Dębiczanin w gronie finalistów konkursu „Nowin”

146aTomasz Solecki, dębiczanin znalazł się w gronie finalistów konkursu Gazety Codziennej „Nowiny” oraz portalu www.nowiny24.eu współorganizowanego z Energą pod hasłem „Świeć z Energą i Nowinami”. Jego zdjęcie choinki oraz świątecznych dekoracji dębickiego Rynku – świetlnych reniferów zostało wybrane przez kapitułę konkursu do ogólnopolskiego finału plebiscytu.
Wiadomość o zakwalifikowaniu jego zdjęcia do finału ogólnopolskiego Tomasz Solecki przyjął z dużym zaskoczeniem.„Śledziłem przebieg plebiscytu „Świeć z Energą i Nowinami” do momentu ogłoszenia wyników dotyczących zwycięstwa Rzeszowa i zajęcia drugiego miejsca przez Dębicę w tym plebiscycie. Nie wiedziałem, że jest jakiś ciąg dalszy i że moje zdjęcie kapituła zakwalifikowała do finału ogólnopolskiego. To dla mnie bardzo miłe zaskoczenie” – mówi Tomasz Solecki.
Zdjęcie dębiczanina będzie jako jedno z dziewięciu reprezentowało Podkarpacie w ogólnopolskim finale plebiscytu. Wśród zakwalifikowanych do finałowej dziewiątki zdjęć najwięcej, bo aż trzy prezentowało pięknie oświetlony Rzeszów. Były także fotografie świątecznie udekorowanych domów, ulic, świątecznych bombek oraz kolędników.
Tomasz Solecki, który na co dzień pracuje w Wydziale Infrastruktury Miejskiej Urzędu Miejskiego w Dębicy fotografią zajmuje się od kilku lat. Jest to jego pasja, której poświęca każdą wolną chwilę. „Moja przygoda z fotografią zaczęła się w roku 2008 i trwa aż do dziś – jednak może nie z taką intensywnością jak kiedyś. Wolnych chwil jest coraz mniej, ale mimo to staram się w miarę możliwości sięgać po aparat fotograficzny. Fotografowanie jest dla mnie swoistą odskocznią od codzienności”- mówi Tomasz Solecki.
Na zdjęcia które zakwalifikowały się do ogólnopolskiego etapu plebiscytu można głosować na nowiny24.pl/swiecsie. Głosy można oddać za pomocą sms-ów (koszt jednego sms-a to 2,46 zł z VAT). Żeby oddać głos na zdjęcie Tomasza Soleckiego należy wysłać sms na numer 72355 o treści: FO.149
17 DEKORACJA ŚWIĄTECZNA TSFOTOGRAFIA
 

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.