Previous
Next
Previous
Next
Previous
Next

Dzień Babci i Dziadka w Miejskim Przedszkolu nr 11

Dnia 23. 01. 2015 w Miejskim Przedszkolu nr 11 w Dębicy uroczyście obchodzono Święto Babci i Dziadka. Grupa 4- latków przedstawiła jasełka bożonarodzeniowe, wiersze, piosenki oraz tańce. Dzieci złożyły dziadkom życzenia oraz obdarowały ich własnoręcznie wykonanymi upominkami.O słodki poczęstunek zadbali rodzice.
Występ dzieci wywołał u dziadków ogromną radość i wzruszenie. Program artystyczny przygotowała nauczycielka Irena Szostak oraz Iwona Cieśla z firmy ,,Nauka Tańca Fame”.
 
 

 

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.