Previous
Next
Previous
Next

Gębofonizm, Sklero Repo i Homex na 2. Konfrontacjach Muzycznych

Gębofonizm Beatbox Soundsystem, Sklero Repo i Homex to artyści, którzy uświetnią drugą edycję Konfrontacji Muzycznych im. Zbigniewa Warchoła. 13 i 14 lutego w Domu Kultury „Mors” zmierzą się amatorskie zespoły hip-hopowe, dla uczestników zaplanowano warsztaty z rapu i beatboxu. 15 lutego odbędzie się koncert laureatów i zaproszonych gości.
Zachęcamy do wzięcia udziału w muzycznym starciu, jak również uczestnictwa w konkursowych koncertach zgłoszonych uczestników. Regulamin Konfrontacji i karta zgłoszenia są dostępne na stronie: www.mkodebica.pl. Zgłoszenia należy przesłać do 6 lutego.
14 i 15 lutego w DK Mors w godzinach 10.00 – 14.00 odbędą się warsztaty z rapu i beatboxu, które poprowadzą Gębofonizm Beatbox System, Sklero Repo i Homex. 15 lutego o godzinie 17.00 będzie miał miejsce koncert zaproszonych gości i laureatów II Konfrontacji Muzycznych.
Gębofonizm Beatbox Soundsystem tworzą JAkub i Dzida. Duet łączy beatbox z wokalnymi zajawkami i live loopingiem. Podstawę twórczości muzyków stanowi hip-hop i wokalne skrecze, ale w rytmach generowanych przez Gębofonizm odnaleźć można również reggae i dancehall ze szczyptą brzmień dubowych.
https://pl-pl.facebook.com/gbsbeatbox
Sklero Repo aka Entetotentu – raper z Jarosławia, członek ekipy Wake Up Adina. Na scenie muzycznej aktywny od 1998 roku. Pierwsze nagrania rapera powstały w ramach projektu T.P.A.Z.(Treść Prawdziwa Aż Za).
https://pl-pl.facebook.com/pages/Sklero-Repo/118271438183643
Homex – producent, raper i realizator dźwięku, swoją przygodę z muzyką rozpoczął w 2003 r. Obecnie jest właścicielem i realizatorem w Homerun Studio, które zostało otwarte latem 2013 roku. W tym czasie dołączył też do Fandango Records, gdzie wypuścił swój debiutancki krążek „Homework”.
https://pl-pl.facebook.com/homexrap

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.