Previous
Next
Previous
Next
Previous
Next

Odpowiedzą za zniszczenie baneru

1111111111111111Brzeźniccy policjanci zatrzymali na gorącym uczynku dwóch sprawców zniszczenia mienia. Zatrzymani mężczyźni uszkodzili baner baner reklamowy jednego z banków. Wartość szkód właściciel oszacował na kwotę 3500 zł.
Do zdarzenia doszło około 21.30 w środę. Policjanci którzy przybyli w rejon skrzyżowania ulic Kolejowej i Mieleckiej w Brzeźnicy, potwierdzili fakt zniszczenia reklamy. Podczas patrolowania okolicy funkcjonariusze spostrzegli dwóch meżczyzn, którzy na widok radiowozu zaczęli uciekać. Funkcjonariusze zatrzymali dwie osoby.
Okazali się nimi 40-letni mieszkaniec Pustkowa Osiedla oraz 17-letni mieszkaniec Brzeźnicy. Podczas czynności procesowych policjanci ustalili trzeciego ze sprawców, 17-letniego mieszkańca Brzeźnicy. W wyniku prowadzonego postępowania ustalono, że zniszczenia dokonał 40-latek wraz z drugim 17-latkiem.
W ubiegłą środę mężczyznom przedstawiono treść zarzutów, do których sie przyznali i złożyli wyjaśnienia. Za popełnione przestępstwo grozi im kara pozbawienia wolności od 3 miesięcy do lat 5.
Postępowanie prowadzi Komisariat Policji w Brzeźnicy.
źródło: Podkarpacka Policja

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.