Previous slide
Next slide
Previous slide
Next slide

Przebudowa boiska wielofunkcyjnego przy Zespole Szkół w Pustyni

=W trybie przetargu nieograniczonego wyłoniono wykonawcę zadania pn. Przebudowa boiska wielofunkcyjnego, kortu tenisowego przy Zespole Szkół w Pustyni, którym jest Zakład Budowlano – Remontowy Ryszard Gawlik z Dębicy. Prace rozpoczęto 22 grudnia 2014 r. W ramach inwestycji przebudowane zostanie boisko sportowe przy Zespole Szkół. Zaprojektowano nową nawierzchnię poliuretanową, o powierzchni 1472 m2, dostosowaną do takich gier sportowych jak koszykówka oraz siatkówka. Ponadto zaplanowane jest wykonanie nawierzchni z trawy syntetycznej na podbudowie z kruszywa łamanego do tenisa ziemnego, schodów z kostki betonowej oraz ogrodzenia wokół kortu tenisowego i boiska wielofunkcyjnego o łącznej długości 93, 4 mb. Inwestycja będzie kosztować 545 tys. zł. Zadanie współfinansowane jest w 50% przez Ministerstwo Sportu i Turystyki z Funduszu Rozwoju Kultury Fizycznej w ramach „Programu rozwoju inwestycji sportowych”.
 
 

źródło: Urząd Gminy w Dębicy

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.