Previous
Next
Previous
Next

Śnieżka wylicytowała Złote Serduszko WOŚP!

Snieżka_Zlote_Serduszko_WOSP_2Fabryka Farb i Lakierów Śnieżka SA po raz kolejny zagrała z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy. Podczas 23. finału akcji, zgodnie z tradycją, wylicytowała Złote Serduszko, zasilając tym samym konto fundacji kwotą 23 000 zł. Na rynku w Dębicy ten symboliczny dar pomocy odebrała Joanna Wróbel-Lipa, Wiceprezes Zarządu FFiL Śnieżka SA.

Finał WOŚP odbywa się tradycyjnie w drugą niedzielę stycznia. Tegoroczna, 23. edycja pod hasłem: „Dla podtrzymania wysokich standardów leczenia dzieci na oddziałach pediatrycznych i onkologicznych oraz godnej opieki medycznej seniorów” dobiegła już końca. Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy postawiła sobie tym razem za cel wsparcie oddziałów wyspecjalizowanych w takich dziedzinach, jak onkologia, kardiochirurgia, pulmonologia oraz reumatologia. W dniu 11 stycznia 2015 roku tysiące wolontariuszy kwestowało na ulicach całej Polski.

Do kolorowych puszek WOŚP trafiają nie tylko monety, lecz często także drogocenna biżuteria, która dla właścicieli ma wartość sentymentalną. Podarowane na rzecz fundacji złote wyroby są następnie przetapiane na Złote Serduszka. Podczas Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy wystawiane są one na licytację. W aukcję włączyły się całe rzesze Polaków oraz rodzimych firm, w tym, zgodnie z wieloletnią już tradycją, Fabryka Farb i Lakierów Śnieżka SA. Złote Serduszko w imieniu firmy odebrała Joanna Wróbel-Lipa, Wiceprezes Zarządu FFiL Śnieżka SA. – Bardzo się cieszę, że udało się wzbogacić kolekcję Śnieżki o kolejne Złote Serduszko. Korzystając z okazji gratuluję wszystkim osobom zaangażowanym w organizację finału Wielkiej Orkiestry w Dębicy. Śnieżka z przyjemnością ponownie włączyła się w to przedsięwzięcie – mówiła Joanna Wróbel-Lipa na dębickim rynku, tuż przed symbolicznym „światełkiem do nieba”.

Zapraszamy do obejrzenia filmu z wręczenia wylicytowanego przez FFiL Śnieżka SA Złotego Serduszka: https://www.youtube.com/watch?v=lFiapP3B1aI&list=UUC-01botvDCrK-9kW5JZO-w

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.