Previous
Next
Previous
Next

Spotkanie opłatkowe Kół Gospodyń Wiejskich z Terenu Powiatu

W Święto Trzech Króli odbyło się wspólne spotkanie opłatkowe KGW z terenu Powiatu Dębickiego, które odbywa się co roku w innej Gminie i stało się już tradycją w naszym powiecie. W tym roku zaszczyt ten przypadł na Gminę Dębica. Gościny udzieliło KGW Stasiówka przy współpracy z Zespołem Szkół, które użyczyło pomieszczeń. Wydarzenie uświetniły Jasełka w wykonaniu uczniów klasy IV pod opieką Pani Lucyny Radoń oraz występ Kapeli Wisłoczanie działającej przy CKiB w Pustkowie Osiedlu.
W spotkaniu uczestniczyło 17 kół: Góra Motyczna, Mokre, Zasów, Nagawczyna, Stobierna, Zawada, Brzeźnica, Podgrodzie, Pustków, Brzostek, Borowa, Róża, Mokrzec, Łęki Górne, Wiewiórka, Straszęcin, Stasiówka oraz zaproszeni goście. Po raz kolejny Panie podzieliły się opłatkiem życząc sobie wielu wspólnych działań i inicjatyw w kolejnym roku.
Dyrektor CKiB Marcin Ciszek podziękował Paniom z KGW za zaangażowanie, poświęcony czas oraz pomoc przy organizacji imprez Gminnych – mam nadzieje, że nasza współpraca nadal będzie układała się tak owocnie jak do tej pory powiedział.
Było to już VII spotkanie, które integruje nas, pozwala na wspólną wymianę doświadczeń i daje nam siły do dalszych działań na rzecz społeczności lokalnej- podsumowała przewodnicząca KGW w Stasiówce Zofia Siop.

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.