Previous
Next
Previous
Next
Previous
Next

Sprawdź czy nie grozi ci powódź

mapa-powodziowa
Mapa obrazująca miejsca zalewowe w okolicach Dębicy. żródło:http://mapy.isok.gov.pl/imap/

Rzeki wylewały, wylewają i wylewać będą.  Również w naszym regionie nie tak dawno Wisłoka i jej dopływy pokazały, że mogą być groźne.  Często budując dom czy kupując działkę nie wiemy czy jest to miejsce narażone na zalanie. W sieci dostępne są mapy ze szczegółowym określeniem czy dany teren jest narażony na powódź. Zobaczyć je można pod tym linkiem http://mapy.isok.gov.pl/imap/.

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.