Previous
Next
Previous
Next
Previous
Next

W polityce nigdy nie mów nigdy

wolicki - szewczykNie dalej jak cztery lata temu były już burmistrz Dębicy Paweł Wolicki i obecny włodarz miasta Mariusz Szewczyk byli, delikatnie rzecz ujmując, przeciwnikami. Teraz wydaje się, że relacje obu polityków są co najmniej ciepłe co widać było na V Charytatywnym Turnieju Piłki Nożnej pod patronatem Burmistrza Miasta Dębicy. Obaj panowie rozmawiali ze sobą dłuższa chwilę, śmiali się i żartowali.
Podobnie poprawne  relacje panują pomiędzy byłymi burmistrzami – Edwardem Brzostowskim i Pawłem Wolickim, chociaż gdy były wicepremier przegrał z Wolickim wybory wydawało się to niemożliwe. W polityce nigdy nie mów nigdy – mówi stare porzekadło, zresztą w życiu też. Nigdy nie wiesz kiedy ktoś okaże się twoim przyjacielem, a kto z przyjaciół podłoży ci nogę.

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.