Previous
Next
Previous
Next
Previous
Next

Zdjęcie Tomasza Soleckiego na 10 pozycji – głosowanie trwa do dzisiaj do godz. 12.00

Jeszcze tylko do dzisiaj (23 stycznia) do godz. 12.00 można oddać głosy w ogólnopolskim plebiscycie „Mistrz świątecznej fotografii” zorganizowanym m.in. przez gazetę „Nowiny” oraz Grupę Energa w którym bierze udział dębiczanin Tomasz Solecki.
Do plebiscytu zakwalifikowanych zostało ogółem 160 zdjęć z całej Polski. Zdjęcie dębiczanina jako jedno z dziewięciu reprezentuje Podkarpacie w ogólnopolskim finale plebiscytu „Mistrz świątecznej fotografii” i zajmuje świetne 10 miejsce wśród wszystkich zdjęć.
Aby zagłosować na zdjęcie Tomasza Soleckiego należy wysłać sms na numer 72355 o treści: FO.149 (koszt jednego sms-a to 2,46 zł z VAT)
http://plebiscyty.nowiny24.pl/plebiscyt/karta/tomasz-solecki,25401,1350885,t,id,kid.html

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.