Previous slide
Next slide
Previous slide
Next slide

20. Konkurs Piosenki „Wygraj Sukces” – eliminacje wstępne

Zapraszamy wszystkich chętnych do wzięcia udziału w 20. edycji Konkursu Piosenki „Wygraj Sukces” organizowanego przez Tarnobrzeski Dom Kultury i Studio Pro-Media w Tarnobrzegu. Miejski Ośrodek Kultury w Dębicy organizuje eliminacje wstępne, które odbędą się 26 marca br. w Domu Kultury „Śnieżka”. Zgłoszenia na interaktywnym formularzu należy dokonać wyłącznie w dniach 26 I – 28 II 2015r. Do uzupełnienia formularza niezbędny jest numer identyfikacyjny płyty wyłącznie z 20. edycji.
Przesłuchania rozpoczną się o godzinie 10.00, na godz. 8.00 zaplanowano próby sceniczne. Regulamin i więcej szczegółów dotyczących konkursu można znaleźć na stronie www.wygrajsukces.com.pl.
Szczegółowe informacje: Tarnobrzeski Dom Kultury – Dział Ruchu Amatorskiego, ul. Słowackiego 2, 39-400 Tarnobrzeg (z dopiskiem „Wygraj Sukces”), tel. 15 822-74-97; 822-21-10 w. 24, www.wygrajsukces.com.pl; www.tdk.tarnobrzeg.pl, e-mail: biuro@wygrajsukces.com.pl.
 
 
źródło: Miejski Ośrodek Kultury w Dębicy

Podziel się z innymi

Shares
Previous slide
Next slide

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.