Previous
Next
Previous
Next
Previous
Next

Bal przyjaciół z Domów Dziennego Pobytu

Seniorzy z 4 Domów Dziennego Pobytu uczestniczyli w balu karnawałowym w gościnnym lokalu „Catering Staff”. Gospodarzami tego spotkania byli seniorzy z Domu Dziennego Pobytu w Dębicy. W spotkaniu uczestniczyło ponad 100 seniorów a ich gośćmi byli m.in. burmistrz Dębicy Mariusz Szewczyk, przewodniczący Rady Miejskiej Szczepan Mroczek, przewodniczący Komisji Rodziny RM Tomasz Podlasek, członek tej komisji Kazimierz Sak, dyrektor Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Dębicy Małgorzata Kędzior i jej zastępca Marzena Socha.
Seniorzy z Mielca, Tarnobrzega i Ropczyc przyjechali razem z Anną Jeleń, kierownikiem DDP w Mielcu, Dorotą Brzozą, kierownikiem DDP w Ropczycach, Krzysztofem Kowalczykiem, kierownikiem DDP w Tarnobrzegu, Henryką Samojedną, byłym kierownikiem DDP w Tarnobrzegu. Obecni był także Zdzisław Czajka, dyrektor MOPS w Mielcu.
Życzenia zdrowia, pomyślności, udanej zabawy wszelkiej pomyślności w nowym roku do seniorów skierowali burmistrz Mariusz Szewczyk, przewodniczący RM Szczepan Mroczek oraz dyrektor MOPS Małgorzata Kędzior. Do tańca przygrywał zespół MEGA pod kierownictwem Janusza Sozańskiego, a zabawa trwała kilka godzin, do późnego wieczora.

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.