Previous
Next
Previous
Next

Gębofonizm Beatbox Soundsystem, Sklero Repo i Homex wystąpią w DK „Mors”

GebofonizmMiejski Ośrodek Kultury i Stowarzyszenie Uwierz w Siebie zapraszają na koncert wieńczący drugą edycją Konfrontacji Muzycznych. 15 lutego w Domu Kultury „Mors” wystąpią: Gębofonizm Beatbox Soundsystem, Sklero Repo i Homex. Koncert rozpocznie się o godz.17, wstęp wolny.

 Gębofonizm Beatbox Soundsystem tworzą JAkub i Dzida. Duet łączy beatbox z wokalnymi zajawkami i live loopingiem. Podstawę twórczości muzyków stanowi hip-hop i wokalne skrecze, ale w rytmach generowanych przez Gębofonizm odnaleźć można również reggae i dancehall ze szczyptą brzmień dubowych.

https://pl-pl.facebook.com/gbsbeatbox

Sklero Repo aka Entetotentu – raper z Jarosławia, członek ekipy Wake Up Adina. Na scenie muzycznej aktywny od 1998 roku. Pierwsze nagrania rapera powstały w ramach projektu T.P.A.Z.(Treść Prawdziwa Aż Za).

https://pl-pl.facebook.com/pages/Sklero-Repo/118271438183643

Homex – producent, raper i realizator dźwięku, swoją przygodę z muzyką rozpoczął w 2003 r. Obecnie jest właścicielem i realizatorem w Homerun Studio, które zostało otwarte latem 2013 roku. W tym czasie dołączył też do Fandango Records, gdzie wypuścił swój debiutancki krążek „Homework”.

https://pl-pl.facebook.com/homexrap

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.