Mistrzostwa Pilzna w futsalu

Uczniowski Klub Sportowy „Lider” przy LO w Pilźnie oraz Orlik 2012 w Pilźnie zapraszają wszystkich chętnych do wzięcia udziału w III Otwartych Mistrzostwach Pilzna w futsalu z okazji 70-lecia LO w Pilźnie.
Turniej odbywać się będzie na hali LO w Pilźnie w piątki w godzinach popołudniowych oraz w soboty do południa. Przewidywana data rozpoczęcia zawodów to 27 lutego. W futsalowych zmaganiach mogą wziąć udział drużyny z gminy Pilzno.
Zespoły gimnazjalne w I fazie turnieju będą rywalizować w grupie złożonej tylko z drużyn szkolnych. Składy powinny zawierać 3 zawodników z pola + bramkarz. Czas gry – 2 x 7min z jednominutową przerwą.
Szczegółowy regulamin turnieju jest dostępny na Facebookowym profilu LO Pilzno. Zgłoszenia są przyjmowane w nieprzekraczalnym terminie do 19 lutego – liczy się kolejność zgłoszeń. Wypełnione karty zgłoszeń dostarczyć osobiście do sekretariatu LO w Pilźnie lub przesłać na adres: mar.smol@op.pl. Obowiązkowe zebranie organizacyjne zaplanowano na 20 lutego (piątek) o godz.17 w hali LO.
źródło: Urząd Gminy  w Pilźnie

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.