Previous
Next
Previous
Next

Mokaferia po raz ósmy

Wieczór pełen romantycznej muzyki przygotowano w Domu Kultury „Śnieżka” z okazji Walentynek. Tegoroczny, ósmy już koncert Mokaferia Love, jak zawsze przyciągnął liczną publiczność, która tym razem mogła usłyszeć m.n. piosenki z repertuaru Grażyny Łobaszewskiej. Niespodzianką był występ Karola Dziedzica – finalisty ostatniej edycji The Voice of Poland.
Wystąpili uczniowie Vocal Studio Katarzyny Godzisz-Antonik: Agata Chciuk, Agnieszka Pyzińska, Ada Legutko, Aneta Krupa, Angelika Buszek, Elena Zaborowska, Iga Misa, Kinga Kania, Karol Dziedzic, Karolina Sołtys, Laura Wiktor, Łukasz Batóg, Marcin Kołpak oraz Katarzyna Godzisz-Antonik. Akompaniował zespół Muffin w składzie: Marcin Maziarz (klawisze), Marcin Jadach (bas), Rafał Panek (gitary), Arkadiusz Rębisz (perkusja).
Organizatorzy: Towarzystwo Przyjaźni i Współpracy polsko-Belgijskiej Dębica-Puurs „Serce za serce”, Vocal Studio, Miejski Ośrodek Kultury.

fot. Marcin Strzyż
źródło: Miejski Ośrodek Kultury w Dębicy

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.