Previous slide
Next slide
Previous slide
Next slide

Policjanci z Czarnej złapali złodziei narzędzi

Policjanci z Czarnej zatrzymali trzech mężczyzn, którzy ukradli metalowe elementy oraz inne przedmioty z posesji na terenie Podlesia. Zatrzymani to mieszkańcy Brzeska. Funkcjonariusze ustalają, czy mężczyźni mają na swoim koncie inne kradzieże.
W środę około południa policjanci zostali poinformowani o kradzieży piły motorowej z posesji w Podlesiu. Na miejscu kradzieży ustalono pojazd, jakim poruszali się złodzieje. Funkcjonariusze podjęli pościg i w miejscowości Nowa Jastrząbka zatrzymali opisane auto. W samochodzie znajdowało się trzech mężczyzn. Okazali się nimi mieszkańcy Brzeska w wieku 50, 52 oraz 58 lat. Skradzione wcześniej piła, pompa oraz inne elementy zostały zabezpieczone przez funkcjonariuszy. Podczas przeprowadzonej interwencji ujawniono, że pojazd, którym poruszali się mężczyźni, posiada jedną tablicę rejestracyjną od innego samochodu.
Postępowanie prowadzi Posterunek Policji w Czarnej.
źródło. Podkarpacka Policja

Podziel się z innymi

Shares
Previous slide
Next slide

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.