Upadek z roweru mógł mieć tragiczny finał

W poniedziałek policjanci dębickiego wydziału prewencji poszukiwali mężczyznę, który upadł z roweru w rejonie przejazdu kolejowego przy ulicy 1-go Maja. Na miejscu zdarzenia leżał tylko rower. Była już godz. 19, panował mrok, a temperatura była niska.
Oficer dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Dębicy informację o leżącym człowieku na ulicy 1-go Maja otrzymał około godz. 19. Skierowany na miejsce patrol zastał jedynie leżący rower. Policjanci sprawdzili przyległą ul. Kwiatkowskiego oraz ul. 1-go Maja, nie napotkali żadnych osób.
Prowadzone przez funkcjonariuszy czynności doprowadziły do znalezienia poszkodowanego meżczyzny wśród drzew parku „stomilowskiego”. Mężczyzna leżał w śniegu z widocznym urazem głowy. Wezwana na miejsce karetka pogotowia zabrała nietrzeźwego 46-letniego mieszkańca Straszęcina do dębickiego szpitala. Policjanci poinformowali rodzinę o zdarzeniu oraz przekazali znaleziony rower.  Opisane zdarzenie doskonale obrazuje, jak ważne jest poinformowanie odpowiednich służb ratunkowych w podobnych przypadkach.
Źródło. Podkarpacka Policja

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.