Previous
Next
Previous
Next

Uwaga Czarna – poszukiwany pies w typie Yorka!

10991175_871506029539147_8352167785156151822_nW ubiegły piątek tj. 13 lutego ok. godz. 20 w okolicach Czarnej, pow. dębicki, zaginął pies w typie Yorka. Nie miał na sobie obroży. Posiada chip. Co ważne, zwierzę ma problemy z oddychaniem, potrzebuje lekarstw i wizyty w lecznicy.
Właściciele czekają na wiadomości o psie. Proszą o kontakt osoby, które go widziały, lub się nim tymczasowo zaopiekowały. Dla znalazcy przewidziana jest nagroda!
Kontakt pod nr tel. 14 67 61 071.

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.