Aneta Guzik została mianowana nowym dyrektorem biura poselskiego

???????????????????????????????Od 11 lutego 2015 r. funkcję dyrektora Biura Poselskiego Posła na Sejm RP Jana Warzechy pełni pani Aneta Guzik. Zastąpiła na tym stanowisku Kingę Ladę-Krawczyk po jej rezygnacji.
Pani Aneta Guzik jest magistrem filologii polskiej o specjalnościach: edytorstwo i komunikacja społeczna. Od czerwca 2014 roku była asystentką posła Warzechy, a wcześniej stażystką w biurze poselskim. – Pani Aneta bardzo dobrze wypełniała swoje dotychczasowe obowiązki, wykazała się dużą aktywnością i zaangażowaniem, dlatego nie miałem żadnych wątpliwości, że to ona powinna przejąć stanowisko szefa mojego biura poselskiego – uzasadnia swoją decyzję poseł Warzecha. – Chciałbym jednak także przekazać wyrazy wdzięczności za prawie 5-letnią współpracę z dotychczasową panią dyrektor – Kingą Ladą-Krawczyk, jednocześnie życząc jej samych sukcesów w życiu osobistym i zawodowym oraz podjęcia satysfakcjonującej pracy na nowym stanowisku.
źródło. www.janwarzecha.pl

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.