Previous
Next
Previous
Next
Previous
Next

Biegiem uczcili Żołnierzy Wyklętych

W niedzielę rano około godziny 09.00 Klub Biegacza Maratończyk wyruszył w bieg ku czci Żołnierzy Wykletych. W biegu udział wzięło około 20 osób. Trasa nie była przypadkowa. Uczestnicy przebiegli około 6km zatrzymując się przy pomnikach i obeliskach upamiętniających osoby i wydarzenia związane z II Wojną Światową oraz póżniejszym Podziemiem Antykomunistycznym. Bieg miał nie tylko charakter sportowy, ale przede wszytskim edukacyjny.
 
 
 
źródło:
Klub Biegacza Maratończyk
zdjęcia:
Klub Biegacza Maratończyk


Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.