Previous
Next
Previous
Next

Tragiczna śmierć kobiety

Nie wiadomo co było przyczyną dramatycznej decyzji kobiety, której zwłoki wyłowiono dziś z Wisłoki. Jak wynika z relacji świadków kobieta skoczyła z mostu do rzeki. Nie udało się jej uratować.
Wydarzenie miało miejsce dziś około godziny 15.00. Kobieta najprawdopodobniej skoczyła do Wisłoki z mostu na ul. Kościuszki.  Jej ciało wyłowiono z rzeki kilkaset metrów poniżej. Niestety już nie żyła.
Przyczyny i okoliczności śmierci bada dębicka Prokuratura.

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.