Previous
Next

Zabili psa maczetą

Policjanci dębickiej komendy zatrzymali 5 osób podejrzewanych o zabicie psa. Zatrzymani najpierw pili alkohol, a potem bestialsko zabili przywiązanego do budy psa. Wszyscy trzeźwieją w policyjnym areszcie. Za zabicie zwierzęcia ze szczególnym okrucieństwem grozi do 3 lat więzienia.
bildeWczoraj po godz. 16 dyżurny dębickiej Policji przyjął zawiadomienie o zabiciu psa. Do zdarzenia doszło w miejscowości Pustynia. Gdy funkcjonariusze dojeżdżali do posesji, zauważyli siedzące na ławce przed domem osoby, które na widok radiowozu, schowały się w budynku. Policjanci na podwórku posesji zastali martwego psa. Gdy pukali do drzwi domu, nikt nie otwierał. W końcu drzwi otworzył właściciel posesji. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że grupa osób spotkała się i piła razem alkohol. Następnie prawdopodobnie przy użyciu maczety zabili przywiązanego do budy psa. Policjanci zatrzymali 5 osób, 4 mężczyzn w wieku od 30 do 51 lat i 42-letnią kobietę. Wszyscy trafili do policyjnego aresztu. Gdy wytrzeźwieją złożą wyjaśnienia, które pozwolą ustalić udział poszczególnych osób w przestępstwie. Policjanci pracujący na miejscu zabezpieczyli materiał dowodowy, który pomoże w szczegółowym wyjaśnieniu okoliczności zdarzenia. Zakrwawioną maczetę funkcjonariusze znaleźli w bagażniku zaparkowanego na posesji fiata. Narzędzie zostało zabezpieczone. Martwego psa przekazano lekarzowi weterynarii, celem wykonania sekcji.
Za zabicie zwierzęcia ze szczególnym okrucieństwem grozi kara pozbawienia wolności do lat 3.
Postępowanie prowadzi Komisariat Policji w Brzeźnicy.    
źródło. KWP Rzeszów
 

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.