Previous
Next
Previous
Next

Art-Generacje w Pilźnie

Fundacja Drama Way zaprasza Młodzież (do 35 roku życia) oraz Dojrzałą Młodzież (wiek 55+) z woj. podkarpackiego do uczestnictwa w podkarpackiej części projektu Art – Generacje Edycja 2015-16. Pierwsze spotkanie warsztatowe odbędzie się we wtorek, 21 kwietnia o godz. 17 w budynku Towarzystwa Gimnastycznego „Sokół” w Pilźnie przy ul. Legionów 31.
ART – GENERACJE – Edycja 2015-16, to artystyczne spotkanie dwóch generacji w cyklu warsztatów na temat czasu, nadziei, rozczarowań, znajdowania swojej siły w mierzeniu się z przemijaniem. Wydarzenie organizuje fundacja Drama Way. Przypomnijmy, że grupa przed rokiem przeprowadziła warsztaty zakończone spektaklem „Zasłyszane u fryzjera”.
ORGANIZATORZY PROPONUJĄ UDZIAŁ W:
– warsztatach służących lepszemu poznaniu siebie oraz międzypokoleniowej wymianie opowieści i refleksji na temat czasu
– przygotowaniu wystawy portretów fotograficznych i opowieści na temat czasu
– przygotowaniu spektaklu teatralnego (jesień-zima-wiosna 2015-16).
Szczegółowe informacje w załączonym pliku oraz na Facebooku.
Honorowy patronat nad przedsięwzięciem sprawuje Burmistrz Pilzna Ewa Gołębiowska.
PARTNERZY EDYCJI 2015-16 W WOJ. PODKARPACKIM:
– Towarzystwo Przyjaciół Pilzna i Ziemi Pilźnieńskiej
– Dom Kultury w Pilźnie
– Dom Pomocy Społecznej w Parkoszu
– Publiczna Szkoła Podstawowa im. Władysława Jagiełły w Pilźnie.
Pliki do pobrania:
informacje-o-projekcie.pdf
źródło : Urząd Gminy w Pilźnie

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.