Previous
Next

Czy współczesna młodzież mówi NIE uzależnieniom? – konferencja naukowa

Serdecznie zapraszamy uczniów szkół ponadgimnazjalnych powiatu dębickiego oraz rodziców, wychowawców, pedagogów, uczniów i studentów do udziału w konferencji naukowej ph. Czy współczesna młodzież mówi NIE uzależnieniom? Konferencja odbędzie się 9 kwietnia 2015 roku w podziemiach kościoła klasztornego (Dębica, ul. Krakowska 15; Aula bł. E. Bojanowskiego). Przed południem (godz. 11) odbędzie się konferencja dla młodzieży szkół ponadgimnazjalnych, a na godz. 16:00 zapraszamy na konferencję otwartą. Organizatorami konferencji są: Katolickie Centrum Edukacji KANA w Dębicy, Katolicki Uniwersytet Lubelski JP II w Stalowej Woli – WZPiNoS ; Powiat Dębicki; Koła Naukowe Doktorantów KUL Ars Educandi oraz Stowarzyszenie im. E. Bojanowskiego DOBROĆ w Dębicy.
Konferencja jest adresowana do nauczycieli i uczniów szkół ponadgimnazjalnych powiatu dębickiego, wychowawców, pedagogów, psychologów, rodziców i uczniów. Jej celem jest wzbogacenie wiedzy słuchaczy w zakresie uzależnień, terapii i form wsparcia.
Tematy referatów:
Dr Mirosław Rewera, WZPiNoS KUL JP II w Stalowej Woli – Napoje energetyzujące młodzież
Dr hab. Piotr T. Nowakowski, WZPiNoS KUL JP II w Stalowej Woli – Bezpieczeństwo
w kontekście pigułki gwałtu.
Dr hab. Jadwiga Daszykowska, WZPiNoS KUL JP II w Stalowej Woli – Problem tanoreksji wśród młodzieży.
Dr Łukasz Szwejka, Uniwersytet Jagielloński – Odrzucenie rówieśnicze w szkole
Mgr Renata Matusiak, Koło Naukowe Studentów Doktorantów Ars Educandi – Bezpieczeństwo w sieci – login to think
źródło: http://www.kanadebica.org/

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.