Previous
Next
Previous
Next

Kto wygra dziewiąte kolorowe boisko?

alogoDziewiąta edycja ogólnopolskiego programu społecznego „Kolorowe boiska… czyli Szkolna Pierwsza Liga”, w którym nagrodą jest wielofunkcyjne boisko, rusza z nowym zadaniem konkursowym. Fundatorem nagrody jest Fabryka Farb i Lakierów Śnieżka SA. 
Jak co roku uczniowie szkół podstawowych z całej Polski staną przed szansą wygrania dla swojej szkoły wielofunkcyjnego boiska sportowego. Zadaniem konkursowym jest przygotowanie przez uczniów krótkiego wideoklipu w konwencji LipDub. „Kolory inspirują!” to hasło przewodnie tegorocznej edycji.
Zgłoszenia szkół do programu dokonują gminy, do których zostały właśnie wysłane materiały informacyjne oraz zaproszenia do uczestnictwa w konkursie.
Celem programu „Kolorowe boiska… czyli Szkolna Pierwsza Liga” jest popularyzowanie wśród dzieci idei aktywnego spędzania wolnego czasu, wspólnego działania na rzecz szkoły, a także stwarzanie odpowiednich warunków do uprawiania sportu. Akcja skierowana jest do szkół podstawowych z małych miejscowości do 30 000 mieszkańców. Już od 25 maja na wszystkie zakwalifikowane szkoły będzie można głosować on-line. To od wyniku tego etapu będzie zależało, kto trafi do finałowej „dwudziestki”.
Aby zapewnić wszystkim uczestnikom równe szanse, w tegorocznej odsłonie konkursu szkoły będą podzielone na cztery grupy zależne od wielkości miejscowości, z których pochodzą. Z każdej grupy, dzięki głosowaniu internautów zostaną wyłonieni finaliści, których prace oceni jury. Dzięki rywalizacji w grupach nawet najmniejsza społeczność szkolna ma szanse na wygrać wymarzone boisko oraz inne cenne nagrody!
Ogłoszenie wyników konkursu nastąpi 26 czerwca – w dniu zakończenia roku szkolnego, a już we wrześniu uczniowie zwycięskiej placówki rozegrają swój pierwszy mecz na wymarzonym i wywalczonym obiekcie.
Więcej szczegółów na stronie www.koloroweboiska.pl w zakładce Konkurs.

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.