Previous
Next

KURS DLA KIEROWNIKA PLACÓWEK WYPOCZYNKU

Zarząd Katolickiego Stowarzyszenia Młodzieży Diecezji Tarnowskiej organizujeKURS DLA KIEROWNIKA PLACÓWEK WYPOCZYNKU.

Odbędzie się w dn. 14-15 kwietnia 2015 r., tj. wtorek-środa w sali katechetycznej przy Bazylice Katedralnej w Tarnowie.

Szkolenie jest adresowane do katechetów, nauczycieli i innych osób posiadający 3- letni staż pracy w placówkach dydaktycznych i opiekuńczych.np. trenerów i instruktorów sportowych oraz instruktorów harcerskich od stopnia podharcmistrza.

Czas szkolenia wynosi 10 godzin wg programu MEN.

Uczestnicy szkolenia otrzymują zaświadczenie o ukończeniu kursu instruktażowego zgodnie

zrozporządzeniem MEN oraz materiały szkoleniowe i poradnik dla kierownika.

Zaświadczenie upoważnia do kierowania placówką wypoczynku w kraju i za granicą.

Koszt kursu wynosi 70 zł.

Zapisy w Biurze KSM DT

Plac Katedralny 1/1

33-100 Tarnów
Tel: (14) 621-32-18
Email: biuro.ksm.dt@gmail.com

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.