Previous slide
Next slide
Previous slide
Next slide

Ma zostać doradcą Ministra Kultury?

Elżbieta Kęsik
Elżbieta Kęsik

Kilka dni temu w Dębicy pojawiała się informacja, że Elżbieta Kęsik ma zostać doradcą Ministra Kultury. Wiadomość tę traktowano jako żart z okazji 1 kwietnia, ale …
Nie zaprzeczam ani nie potwierdzam – mówi była dyrektor Miejskiego Ośrodka Kultury Elżbieta Kęsik. Wszystko okaże się we właściwym czasie. Proszę uzbroić się w cierpliwość. Na pewno nie będę siedzieć bezczynnie w domu, mam za dużo energii i siły w sobie. A gdzie znajdę zatrudnienie czas pokaże.

Podziel się z innymi

Shares
Previous slide
Next slide

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.