Previous
Next
Previous
Next
Previous
Next

Noc Bibliotek – „SMOCZE HARCE W BIBLIOTECE”

Biblioteka_(19)Miejska i Powiatowa Biblioteka Publiczna w Dębicy zaprasza dzieci w wieku 6-13 lat na Noc Bibliotek pod hasłem „SMOCZE HARCE W BIBLIOTECE”, która odbędzie się 15 maja 2015r. w godzinach od 20:00 do 23:00 w naszej siedzibie przy ulicy Akademickiej 10.
W programie:
– tropienie Smoka,
– spotkanie z Bajkowym Smokiem,
– zajęcia plastyczne,
– Wielki Turniej Smoczy,
– teatrzyk kukiełkowy,
– Smoczy seans.
Zapisy dzieci przyjmujemy pod numerem telefonu 14 6833504 wew. 17 lub osobiście w Oddziale dla Dzieci MiPBP ul. Akademicka 10.
 

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.