Previous slide
Next slide
Previous slide
Next slide

Oplem uderzył w betonowy mostek

Policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku, do którego doszło dziś w Pustkowie. Kierowca opla uderzył w betonowy przepust. Do szpitala trafiła 82-letnia pasażerka. Kobieta mimo wysiłków lekarzy zmarła.

 Do wypadku doszło po godz. 13. Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierowca opla astry stracił panowanie nad pojazdem, zjechał z jezdni i uderzył w betonowy przepust. Strażacy pomogli wydobyć z samochodu ranną pasażerkę. 82-letnia kobieta została przewieziona do szpitala, gdzie po kilku godzinach zmarła. Policjanci wyjaśniają okoliczności tego wypadku. Kierowca opla był trzeźwy.
źródło: Podkarpacka Policja
 

Podziel się z innymi

Shares
Previous slide
Next slide

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.